Переглянути карту представництв у вашому регіоні

"Нова Пошта" розпочала… Люстри від А до Я, доставка в любую точку Украины ">

Корзина пуста
Запрошуємо до співробітництва
вітчизняних виробників


Нова пошта - LampsAZ.ua


Нова пошта
Нова пошта
Категория: LampsAZ.ua »

Переглянути карту представництв у вашому регіоні

"Нова Пошта" розпочала свою діяльність з 2001 року. Вже майже 10 років компанія пропонує своїм клієнтам зручну, доступну та якісну послугу – доставка вантажів і кореспонденції по Україні за усіма технологіями доставки: «від дверей до дверей» та «зі складу на склад"."Нова Пошта" була одним із перших операторів на ринку експрес-перевезень, що здійснює повний комплекс послуг з доставки документів та вантажів і на сьогодні є незаперечним лідером у цій галузі, як за вантажообігом, так і за кількістю та якістю обслуговування клієнтів.

Компанія постійно розширює географію своєї діяльності і за десять років існування пройшла шлях з єдиного маршруту до покриття всієї території України. Нині мережа "Нової Пошти" нараховує понад 130 діючих представництв у більш ніж 80 населених пунктах України.

В 2009 р роботу компанії "Нова Пошта" було вiдзначено однієї з найвищих нагород міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" в номінації "Якість третього тисячоліття".

В 2010 р "Нова Пошта" отримала найвищу нагороду "Народне визнання" в категорії "Експрес-доставка" у всеукраїнському рейтингу "Бренд року".

Контакт-центр регіони (пн-сб 8:00 - 20:00), тел.: 0(800) 500 609

Контакт-центр Київ (пн-пт 8:00 - 19:00), (сб 9:00 - 15:00) тел.: (044) 520 55 00

Зв'язок по e-mail .(Этот E-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavaScript) (для консультаційних питань)

Сайт Нової пошти